Çok meraklıysan git kendin ‘şehit’ ol!

0
1799

Bir başkentin belediye başkanı olmasından utanç duyduğumuz Melih Gökçek, İstanbul’daki bombalamayı da kendine yontarak, yine beleş kahramanlık yaptı. “25 bin şehit olsa da kimse sesini çıkarmasın” diye konuşan Melih Gökçek, 15 Temmuz gecesi ele geçirilmekten yarım saatle kurtulduğunu öne sürerek konuyu yine kendisine bağladı.

TGRT Haber’e konuşan Gökçek, yoksulların çocuklarının ölüp durduğu ve “şehit” ilan edildiği bu kan gölünde kimsenin sesini çıkarmamasını isterken şu ifadeleri kullandı:

“15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı’mızı 15 dakika ile kaçırdılar, Başbakan’ın 5 dakika ile kaçırdılar. Naçizane beni yarım saat ile kaçırdılar. Bir tek bakanı yakalayamadılar. Bu bizim gücümüzden değil. Rabbil aleminin bizi doğrudan doğruya korumasından muhafaza etmesinden başka bir şey değil. Biz Çanakkale’de 250 bin şehit verdik. Şimdi FETO’nun da arkasında, PKK’nın da arkasında onlar var.  Nasıl Çanakkale’de kazandık bugün de kazanacağız Allah’ın izniyle. kazanmamamız için bir engel yok, Türkiye eski Türkiye değil. Tek çareleri kaldı. Ya Recep Teyyip Erdoğan’ı öldürmek isteyecekler, ya devletin ileri gelenlerinden ses getirecek bir kaç kişi öldürmek isteyecekler. İkinci yapacakları da ikide bir arabaların içerisinde bomba patlatmak. Biz orda 250 bin şehit verdiysek; 25 bin şehit de burada verirsek kimse buna ses çıkartmasın. Şehit olmak zaten Allah makamında en büyük makam. Allah inşallah sayılarını az eder fazla olsun istemeyiz. ama netice itibariyle ülkeyi korumak için canımızı da ortaya koymak zorundayız.”

CEVAP VER