Cem Küçük mahkemede kıvırıyor

0
1024

AKP rejiminin medyadaki tetikçilerinden Cem Küçük, Gülben Ergen’in açtığı “hakaret” davasında “hakaret etmedim” diye ifade verdi. Halbuki Küçük, Gülben Ergen’e pek net bir biçimde saldırmıştı!..

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü vermek için çıktığı sahnede tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Düdar‘a selam gönderen Gülben Ergen, kendisine “yalaka” diyen Star yazarı Cem Küçük’ün hedefine oturmuştu. Küçük, “Hem devlet kurumlarının rantını yiyen hem de Türkiye DAEŞ’e yardım ediyor diyen hainlerin goygoyunu yapan bir magazin kadını” dediği Ergen için “Son 5 senede devlet kurumlarından kazandığı trilyonların vergisini ödedi mi? 40 trilyonu aşkın oranda vergi kaçakçılığı yaptı mı?” dedi.

Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik çifti için, “Bundan böyle MİT TIR’larını durdurma ihanetini destekleyen bu çifte tek bir devlet ya da belediye kurumundan rant akarsa o kişiler de bedelini ağır öder” diyen Küçük, “İntihar etmek isteyenlerin önünde durulmuyor” ifadelerini kullandı.

Gülben Ergen, dün Twitter’dan isim vermeden “Aramızda insan görünümünde dolaşan, varlığı kötü niyetten ibaret, konuşan, yazan, varlığını nefret kusarak belli edenler var. Onlar benden değil” demişti.

CEVAP VER