Kızını evlendiren AKP devri müteahhiti Ali Ağaoğlu, damadına 8 milyon dolarlık yalının tapusunu taktı. Kızına ise 300 bin avroluk gelinlik giydiren Ali Ağaoğlu, böylelikle kendi kızının düğününü de para gösterme müsameresine çevirmeyi becerdi.

Sena Ağaoğlu’nun gelinliği 300 bin avro ve 37 kilo imiş!

AKP döneminde yol verilerek milyonlarca doların üzerine konan müteahhitlerden biri olan Ali Ağaoğlu, kazandığı paraları göstermekten başka bir meziyete sahip değil. Paralarıyla gurur duyan, her fırsatta çok parası olduğunu söyleyerek hava atan, sürekli otomobil almak dışında bir zevk geliştirememiş olan Ali Ağaoğlu, kızının düğününde de o sakil çizgisini değiştirmedi.

Milletin fakirlikten kıvrandığı, işçinin 1300, emeklinin 1000 lira maaşa talim ettiği Türkiye’de para göstererek prestij kazandığını düşünmek Ali Ağaoğlu’nun trajedisi olsa gerektir. Ha, bir de, torunu yaşındaki genç kadınlarla verdiği o pozlar var. Çok seksi görünüyor!

Kızı Sena Ağaoğlu için ise en acı şey, her türlü estetik müdahaleye rağmen, genetik olarak Ali Ağaoğlu’na benzemek ve gösteriş uğruna 37 kiloluk gelinliği saatlerce taşıyacak bir zihinsel kapasiteyle sınırlı olmaktır muhtemelen…

Mutluluklar diliyorum!..

3 YORUMLAR

  1. çok merak ediyorum bu adamlar ne kadar gelir gösteriyorlar,bu paralari nasil òdüyorlar,bu kadar çok fakiri açı olan bir ülkede hiç vicdan azabi duymuyorlarmi.insallah öbür dünyada bunun hesabini verirler.

    • Bu ve benzeri zararlı yaratıklar!!! hesabı bu dünyada verecekler önce. Hepsini göreceğiz, hepsi bedelini ödeyecek. Öbür dünya hesaplarını Allah bilir.

CEVAP VER