Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş diye bir söz vardır. Bu gerici yobazlar da öyle işte. Her türlü yalan, dolan, sapıklık mevcut aralarında ama onlar ya Alevilere, ya sosyalistlere ya da laiklere hakaret edip iftira atarlar.

Bütün dünya tarafından tescillenmiş bir hırsızlar topluluğu tarafından yönetiliyorken, “dünyada ne kadar hırsız varsa…” laiktir demek ancak ve ancak bu İslamcı faşistlere yakışır sözdür.

Eğitim Bir-Sen’in eğitim konusunda AKP’nin MEB’na sunduğu raporda neler istediklerini okuyunca, bu sendika adını sadece ismine ek olarak kullananların bünyesinde bulunanlarında kendilerine farklı olması beklenmez elbette.

Cumhuriyet’te yer alan haberde, Nevşehir Eğitim-Bir Sen Şube Başkan Yardımcısı ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İskender Çınar, Facebook hesabından “İlk laik şeytandır. Dünyada ne kadar hırsız, p… varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı paylaşımlar ortaya çıktı.

Laikliğe küfreden müdür ayrıca, 2024’te hilafetin geri geleceğini belirterek “Nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında Cumhuriyet’in kuruluş dönemindeki devrimleri hedef aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li milletvekillerini ve gazetemizi de hedef göstermekten çekinmeyen Çınar, İstanbul saldırısının yaşandığı yılbaşı gecesinde “İlk laik Şeytan’dır. Allah var kabul ederim ama koyduğu kanunları kabul etmem demektir laiklik. Kafirliktir laiklik. Dünyada ne kadar hırsız, p… varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı görselleri paylaştı.

Hilafet çağrısı

Çınar’ın ayrıca hesabından hilafet çağrıları da yapması dikkat çekti. “Nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında medreselerin kapatılması, hilafetin kaldırılması, Arapçanın yasaklanması, ezanın Türkçeleştirilmesi ve laiklik ilkesinin anayasaya girdiği yılları paylaşan Çınar, “2024 de hilafet geri gelecek. Diğerlerini söylemeye gerek bile yok” yorumunda bulundu.

[Haber görseli]

Kişi kendi gibi bilirmiş karşısındakini, Kötü söz sahibinindir diyerek bu gerici müdüre aynen iade ediyoruz bizde: “Dünyada ne kadar hırsız, pezevenk varsa gerici, dincidir”

CEVAP VER