Türkiye siyaseti tam bir lağım çukuruna dönüştü. Fethullahçılar tarafından yönlendirilen ve yavaş yavaş takipçileri artmaya başlayan bir Twitter hesabından Devlet Bahçeli ve Melih Gökçek ile ilgili “kaset” iddiası yayınlandı. Seslerin kötü, görüntülerin net olduğu ve “Küçük Büşra”nın Melih Gökçek’in başını ağrıtacağı öne sürülen mesajlarda, bir de flu bir fotoğraf paylaşıldı. Ayrıca Devlet Bahçeli’ye de kaset imalı göndermelerde bulunuldu.

Devlet Bahçeli hakkındaki kaset iması tesadüfi değil. Önümüzdeki dönemde özellikle MHP’nin KaçAk Saray’a desteği ülkenin kaderini belirleyecek unsurlardan biri olarak görünüyor. Bu sebeple parti tam savaş alanı haline geldi. Bahçeli kilit önemdeki isim. Daha önce pek çok MHP’li ismin mahrem görüntüleri internete sızmış, parti seçim öncesi zor duruma düşmüştü. O dönemde Bahçeli’nin de “uygunsuz” görüntülerinin yayılma ihtimalinden söz edilmişti. Şimdi bu iddia bir daha gündeme geliyor.

Öte yandan, Bahçeli’nin KaçAk Saray’a koşulsuz biat etmesini de bir çeşit şantaja bağlayanlar var. Geçmişte söylediklerine taban tabana zıt davranmaya başlayan Bahçeli’nin bir tür şantaja boyun eğdiğini kanıtlamak için, daha önce MHP’liler tarafından kullanılan şu görüntüler yaygınlaştırılıyor:

 

5 YORUMLAR

 1. TURKIYEDEN GUNDEM ALT UST OLMUS DURUMDAN YUZ YILIK SAGTAKAR DEVLET POLITKASI BITIYOR.SAGTE KAHRAMANLIK HAMESETIDE COKTU KURT GERILASI TURK ASKERININ KAHRAMAN OLMADIGINI BUTUN DUNYAYA GOSTERDI,
  TURK DEVLETI KURT DUSMANLIGI UZERINDEN KURGULADIGI POLITKANI COKUSU HIZLANACAK BASKADA SANSLARI YOK, 21 YUZ YILDAN TURK DEVLET 1700 YUZLERIN POLITKASININDA GERISINE DUSEREK ULKE YONETILEMEZ,
  YUZ YILDIR 7 DUVELE SAVASTIK PALAVRASINI BU APTAL HALK SORMUYOR YAHU SIZ 7 DUVELE SAVASTINIZDA NEREYI KAZANDINIZ ADAMA SORMAZLARMI, KURTLER OLMASAYDI SIZ BU GUNKI TC YIDE KAYIP EDERDINIZ ,ARTIK KURTLER YOK SIZIN VARLIGINIZ TARTISILIR HALE GELDI, SIZE BIR UYARIMDIR 1992 IKIDEN APO, NUN BIR SOZU VAR SAYET METREPOLDEKI KURTLERE SALDIRISANIZ ANADOLU HALKININ GELECEYI TARTISILIR BU GUN YASANAN BUDUR

  • Aman aman aman siz neymişsiniz be abi.. işi Türk-Kürt meselesine getirirsen.. Hamidiye Alaylarını, Talan ve Çapulculuk Zihniyetini, Acımasızlığı hatırlatırım sana.. Çok uzağa gitmeye gerek yok “Tarlabaşı’na” gitmen yeter.. Bir de Abdullah Öcalan’ın Kürtler için bir sözünü hatırlatayım sana: “Bunların tarihini yazsan ihanetler tarihi olur!”
   İnsanları ırk temelinde ayırırsanız en çok zarar eden siz olursunuz çünkü ırkın iyisi olmaz insanın iyisi kötüsü vardır. Bir de, emperyalizmin kayığına binerek, dünyada başarıya ulaşmış hiçbir ulusal kurtuluş savaşı yok , Sesim geliyo değil mi?

  • Aman aman aman siz neymişsiniz be abi.. işi Türk-Kürt meselesine getirirsen.. Hamidiye Alaylarını, Talan ve Çapulculuk Zihniyetini, Acımasızlığı hatırlatırım sana.. Çok uzağa gitmeye gerek yok “Tarlabaşı’na” gitmen yeter.. Bir de Abdullah Öcalan’ın Kürtler için bir sözünü hatırlatayım sana: “Bunların tarihini yazsan ihanetler tarihi olur!”
   İnsanları ırk temelinde ayırırsanız en çok zarar eden siz olursunuz çünkü ırkın iyisi olmaz insanın iyisi kötüsü vardır. Bir de, emperyalizmin kayığına binerek, dünyada başarıya ulaşmış hiçbir ulusal kurtuluş savaşı yok , Yaaa bu işler öyle sandığın kadar kolay değil.. Bu ülkenin kurtuluşuna destek veren tek hareket Dersim’dir (Kürt mü Türk kökenli mi belirsiz) ama onları da acımasızca yok ettiler bunun faturası genel olarak Türklere de çıkarılamaz çünkü bir Türk olarak hala içim kanıyor..

 2. La keko madem gerillalarin okadar iyi savaşçı niye kadın kıyafeti giyerek kaciyordu gerillalarin söylesene bizim askerler çok abaza onları birguzel halletmistir keko birde suriyede yaşananlar var ona ne diyecen mıro mevzilerinize gidip abd rusya bayrağı asıyonuz Türk askeri sizi düdüklemesin diye yakında senide düdüklerler sosyal medyadan terör örgütünün propagandasıni yapmanın cezası var kro diyorum sana anladinmi keko

CEVAP VER