Esra Erol’daki rezilliği itiraf etti: Her şey kurmaca, para alıyoruz!

0
626

Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında kendine eş arayan gelin adaylarından Ayşe, “Her şey kurmaca” diyerek programda yaşananları bir bir ifşa etti.

AKP’nin havuz kanalı ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumuyla yayınlanan izdivaç programının gelin adaylarından Ayça, sosyal medyadan yayınladığı videoda programda yaşanan rezillikler hakkında itiraflarda bulundu.

 AKP’nin ‘İzdivaç’ hassasiyeti!

“HER ŞEY KURMACA”

Programda yaşananların kurmaca olduğunu belirten gelin adayı Ayça, “Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Ben, damat adayı Ahmet’le gerçek bir aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Her şey kurmaca. Programda bana taktığı yüzük bile annemin Umre’den getirdiği yüzük” diyerek perde arkasında yaşanılanları ifşa etti.

 AKP’nin ‘izlemezseniz biter’ dediği evlilik programları için vatandaş adım attı

“CANER, HERKESTEN ÇOK PARA KAZANIYOR”

Takipçilerinin Caner ve Berke aşkını sorması üzerine ise sinirlenen Ayça; “Anlamıyor musunuz, her şey kurmaca! Caner ve Berke aşkı da kurmaca. Caner locada herkesten çok para kazanıyor. Herkes oynuyor, Esra Erol da yönetiyor” dedi.

‘Eşya değiliz biz istediğimiz kanala gideriz’ diyen gelin adayı, başka bir kanaldaki programa transferine engel olunduğu için bu ifşaatı yaptığını belli etti.

 

CEVAP VER