Ersin Düzen, Kaya Çilingiroğlu ve Giray Bulak, dakikalarca spor programında Tayyip Erdoğan ve EVET propagandası yaptılar. Ali Gültiken ise sessizce olan biteni izledi.

Referandumda EVET sonucu çıkarmak için havuz medyası dışında havuz medyasına çevirdiği TRT’yi de seferber eden Saray ve AKP iktidarı, sabahtan akşama kadar tüm TRT ekranlarında yapılan EVET propagandası ile yetinmemiş olacak ki, TRT Spor’da yayınlanan STADYUM programında da dakikalarca EVET propagandası yapıldı.

 THY’yi övmek isterken çarpık düzeni ifşa etti!

Ersin Düzen ve Kaya Çilingiroğlu’nun Tayyip Erdoğan hayranlıklarını ve AKP övgülerini sıraladıkları programda, Giray Bulak da ikiliye eşlik edince yaklaşık 25 dakika EVET propagandası yapıldı.

ERSİN DÜZEN: BENİM DE BEYNİM VAR

Referandumda EVET çağrısı yaptığı videoya yönelik eleştirilere yanıt veren Ersin Düzen, sosyal medya hesabında HAYIR dediği için özel bir kanalda çalışan İrfan Değirmenci’nin işine son verildiği bir ülkenin kamu kanalında program yaptığını hiç dikkate almadan “Karşıt görüştekiler fikir belirtiyor ben neden belirtmeyeyim. Benim de beynim var. Öncelikle bu ülkenin bir vatandaşıyım” diyerek beyni de olduğunu söyledi!

“GALATASARAY’DA BAŞKA ARKADAŞLAR DA VAR”

Hakan Şükür ve Arif Erdem’in Galatasaray’dan ihraç edilmesi hakkında konuşan Giray Bulak ise “Galatasaray’ın elinde bir fırsat vardı değerlendiremedi. Hala başka yerlerde görev yapan başka arkadaşlar da var” diye konuştu.

ERSİN DÜZEN: ATATÜRK’Ü BEN DE SEVİYORUM

Ersin Düzen, “İzmir Marşı ve Mustafa Kemal Atatürk’ü ben de seviyorum. Bunları başka yerlere çekerek bizi vatan hainliği ile suçlamak hoş şeyler değil” dedi.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN KAÇAK SARAY ÖVGÜSÜ

Kaya Çilingiroğlu ise Tayyip Erdoğan’ın kullandığı uçakları ve bin 150 odalı ‘Kaçak Saray’ını övdü.

“AKP’DE ATATÜRKÇÜ BELKİ VARDIR BELKİ YOKTUR”

CHP’nin Atatürk’e zarar verdiğini iddia eden Çilingiroğlu, “Atatürk kimsenin malı değil. AK Parti içinde de Atatürkçüler vardır. Belki de yoktur” diyerek AKP’de Atatürkçü olup olmadığı konusunda kendisinin de emin olmadığını açıklamış oldu.

Çilingiroğlu programda CHP’yi ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu da eleştirdi.

Tayyip Erdoğan’la ilgili bir anısını anlatan ve 1997’den bu yana başkanlık istediğini iddia eden Ersin Düzen, AKP’den önce Türkiye’de karmaşa ve kaos olduğunu savundu. Düzen, TRT’den aldığı maaşı açıklamak zorunda olmadığını da söyledi.

İşte TRT’nin spor programlarında bile alenen EVET propagandası yapmaya başladığının açık kanıtı olan o programda mide bulandıran seviyede seyreden yağcılık ve kamu yayıncılığı adına utanç verici o konuşmalar:

 

2 YORUMLAR

  1. Ersin Bey ,iyi güzel söylüyorsunuz da,şu anda Hayır diyeceklere yapılan baskıları nasıl görmezden geliyorsunuz.Bu hususu değerlendirdiğinizde size katılabilirim.

CEVAP VER