Sık sık CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘bunların cibiliyet belli’ diyerek köken göndermesi yapan ve ‘Ben Kasımpaşalıyım’ diyen Tayyip Erdoğan’a referandumda HAYIR oyu vereceğini söyleyen Bayburtlu dede meydan okudu. 

Bir sokak röportajı sırsında ‘Evet’ oyu vereceğini söyleyen yaşlı adama tepki gösteren ve HAYIR oyu vereceğini söyleyen ve Bayburtlu olduğunu belirten adam, Tayyip Erdoğan’a da şu sözlerle meydan okudu:

“Durumu görüyorsun, neye Evet diyeceğim. Türkiye uçuruma gidiyor. Evet çıkarsa ihtilal olacak. Hem de ne ihtilali biliyor musun? Halk ihtilali. Öyle çocuk oyuncağı değil. Oğlunu damadını getirsin bakan yapsın. Var mı lan öyle…. Karısını, kızını getirsin başdanışman yapsın. Gelsin karşıma da onunla konuşayım. Gelsin Cumhurbaşkanı. Rize’den gelmiş de Kasımpaşa’ya yerleşmiş. Neymiş Kasımpaşa’nın kabadayısıymış. Senin gibi kabadayıları ben cebimden çıkarırım! Gel karşıma çık, seninle istediğin televizyonda konuşalım. Senin cibiliyetini söylerim orada ben. Nereden gelmiş herkes bilsin. Gürcistan’dan gelmiş Artvin’e yerleşmiş. ”

CEVAP VER