Arpası fazla gelen Nihat Doğan sunucuyla yumruklaştı

0
560

Melih Gökçek’e ait Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz”da programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan’ın yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştığı iddia edildi. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanların güçlükle yatıştırdığı ileri sürüldü.

Bir dönem Melih Gökçek’le kapışan ancak ardından Gökçek’in televizyonunda program yapmaya başlayan Nihat Doğan adlı türkücü, atar yapıp özür dilemek zorunda kaldığı ‘ensesi kalınlar’ yerine artık kendisine dişine göre rakipler seçmeye başladı.

Medyaradar’da yer alan haberdeki iddialara göre, siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi.

Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde “Müsteşar Krizi” nedeniyle tepki gören Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı.

İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol’un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek’inse “Söylemezsem Olmaz”da devam etmek istedikleri iddia ediliyor.

KADRODA DEĞİŞİKLİK
Bugün Beyaz TV’yi açanlar Ömür Varol’un koltuğunda Beyaz TV sunucularından Tahir Sarıkaya’nın oturduğunu gördü… Böylece Söylemezsem Olmaz’da Ömür Varol dönemi kapanmış oldu.

Ömür Varol’un yerine bu sabah programda Tahir Sarıkaya yer aldı. Tahir Sarıkaya yeni programına başladığını Twitter hesabından duyurdu.

Canlı yayında açıklama yapan Tahir Sarıkaya, Osman Gökçek’in onu aradığı sözlerine ekledi. Öte yandan Ömür Varol’un Beyaz Tv’de başka bir program yapacağını Tahir Sarıkaya duyurdu.

CEVAP VER