‘Hayır oyu verenlerin karılrı ve kızları bize helaldir’ diyen meczubun ardından, referanduma saatler kala Twitter’da bir takım hesaplar alçakça paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını paylaşarak “Oy kullanmak, en asil vatandaşlık görevimizdir. Oyumuzu kullanalım. Çok yaşasın cumhuriyet” notunu düştü.

Yılmaz’ın bu paylaşımının altına ise “Reis Ercan Sirkeli” kullanıcı adlı bir AK Trol skandal bir yanıt yazdı. Sirkeli, Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’nun fotoğrafını paylaşarak “Sadık Altunbaş ve Ömer Akbayrak Ak Parti’li Reis sevdalısı kardeşlerimizdir. Hayırcı Ahu Yağtu helalimizdir” yazdı.

“Sirkeli” ikinci yaptığı paylaşımda ise Fox TV Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal ve eşinin fotoğrafının paylaşarak “Hayırcı Fatih Portakal karısı helalimizdir” ifadelerini kullandı.

“Sirkeli” isimli kullanıcının paylaşımlarım bir çok Twitter kullanıcısı tarafından tepkiyle karşılandı. Bu paylaşımlar, Ekşisözlük’te en çok konuşulan konu oldu. (Kaynak: Halkweb)

CEM YILMAZ OYUNU KULLANDI

Referandum mesajı nedeniyle AK Troller tarafından ahlaksız bir biçimde hedef gösterilen Cem Yılmaz, başkanlık referandumu için oyunu Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’nda kullandı.

Yılmaz, oyunu kullandıktan sonra açıklama yapmadan okuldan ayrıldı.

CEVAP VER