‘Paralelci’lerin heykel oyunu! -VİDEO-

0
571


İşte ‘Tank Topuna Kelebek’ heykelinin hareketli görüntüleri!..

FETÖ-Paralel Devlet Yapısı’nın Türkiye’nin geleceği üzerinde yeni bir oyun tertiplediğinden şüpheleniliyor. Urfa Harran’da inşa edilen ve vatandaşın önüne yatarak fotoğraf çektirdiği tank ile karşısında duran uzun kollu, uzun elli Tayyip heykeli hakkında türlü rivayet ortaya atıldı.

İlk rivayet, Tayyip heykelinin uzun kollu ve uzun elli yapılmış olmasının çirkin imalar taşıdığı yönünde. İddialara göre, böylelikle 17/25 Aralık’ta ortaya saçılan tapelere gönderme yapılıyor. Milletin aklına Bilal’e nasıl para sıfırlatıldığı getiriliyor.

İkinci rivayet ise daha vahim. Harran’da yaşayan Arap nüfus dikkate alınarak, heykelin yüzünün Beşar Esad’ın babası eski Suriye Devlet Başkanı Hafız Esad’a benzetildiği öne sürülüyor. Dolayısıyla, ABD Tayyip Erdoğan’a karşı kışkırtılıyor.

Üçüncü iddiaya göre, heykel sürrealist tarzda yapılarak bir çeşit ucubeye benzetildi. Böylelikle, Mehmet Aksoy’un İnsanlık Abidesi heykeline “Ucube” diyerek yıktıran Tayyip Erdoğan’dan heykeltraşlar adına intikam alınıyor ve FETÖ’ye sempati duymaları sağlanıyor.

Bütün bu iddialar çok vahim. REDaktif olarak konunun takipçisi olacağız!..

CEVAP VER